Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Aktualitātes

C56D4E37-A3F0-4378-9774-968273AB0751 Created with sketchtool.
C56D4E37-A3F0-4378-9774-968273AB0751 Created with sketchtool.
10. novembris, 2023 Laipni lūgti virtuālajā pastaigā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centra telpās!
Laipni lūgti virtuālajā pastaigā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centra telpām Zemitāna laukumā 5!

Šajā ekskursijā jums ir atvērtas pilnīgi visas centra telpas – speciālistu kabineti, konsultāciju telpas, jaunais smilšu spēles terapijas kabinets, jauniešu un bērnu grupu nodarbību un mācību telpas, kā arī kopīgā virtuve. Pastaigas laikā varēsiet vairāk uzzināt par SOS Ģimeņu atbalsta centra sniegtajiem pakalpojumiem bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm.

 
Lasīt vairāk
20. septembris, 2023 Aicinām pieteikties mācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus.
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” mācībām, nodarbības sāksies 23.novembrī.  Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17:30, desmit ceturtdienas pēc kārtas. Mācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs mācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Mācības vadīs divas pieredzējušas treneres – Kristīne Antmane un Iveta Būdeniece.
 
Lasīt vairāk
29. jūnijs, 2023 Noslēdzas projekts “Mīlošu ģimeni katram bērnam – 2023
Projekta aktivitātes aizsākās 30. maijā ar Ģimeņu orientēšanās pēcpusdienu pie Driškina ezera Cēsu novadā. Pasākums bija veltīts Vispasaules audžuģimeņu dienai.
Savukārt, 3. jūnijā un 17. jūnijā, norisinājās audžuģimeņu un aizbildņu ģimeņu pieredzes apmaiņas pasākumi “Kurzemes dārgumi” un «Tradīcijas Vidzemē».
Pasākumi kopumā pulcēja 360 bērnus un pieaugušos no Kuldīgas, Rīgas, Valmieras, Bauskas un Gulbenes.
 
Lasīt vairāk
13. jūnijs, 2023 Atbalsta centrs “AIRI vecākiem” novados rīko speciālistu tikšanās par savstarpējo sadarbību.
Atbalsta centrs “AIRI vecākiem” šogad regulāri rīko tikšanās novados ar vietējo pašvaldību bāriņtiesu, sociālo dienestu un citiem speciālistiem, lai aktualizētu savstarpējās sadarbības nozīmi ārpusģimenes aprūpes jomā.
 
Lasīt vairāk
6. jūnijs, 2023 Aicinām uz diskusiju sarunu festivālā Lampa
“Mēs esam pirmajās vietās Eiropā attiecībā uz neiecietības līmeni sabiedrībā, kā arī uz vardarbības līmeni skolās. Tas nozīmē, ka mēs, pieaugušie, nespējam nodrošināt mūsu bērniem draudzīgu vidi. Kāpēc tas tā notiek?” vaicā klīniskā psiholoģe Dace Beināre.
 
Lasīt vairāk
12. maijs, 2023 Top jauna ilglaicīgas individuālās rehabilitācijas programma pusaudžiem ar uzvedības traucējumiem
Ņemot vērā problēmas aktualitāti Latvijas sabiedrībā, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Rīgas pašvaldību šogad uzsākusi darbu pie individuālās rehabilitācijas programmas izveides pusaudžiem ar uzvedības traucējumiem. Programmas koncepts ir aizgūts no Vācijas pieredzes līdzīgā pakalpojumā, kas jau aptuveni 15 gadus tiek īstenots Vācijas jauniešiem Latvijā. Programma sākotnēji tiks īstenota darbā ar jauniešiem, kas nonākuši ārpusģimenes aprūpes sistēmā.
Lasīt vairāk
10. maijs, 2023 26. maijā aicinām uz semināru-diskusiju "Veiksmīga institūciju sadarbība ir bērnu interesēs!
SOS Ģimeņu atbalsta centrs  “AIRI vecākiem” sadarbībā ar Ventspils Sociālo dienestu  aicina uz semināru-diskusiju "Veiksmīga institūciju sadarbība ir bērnu interesēs!
Lasīt vairāk

Sekot jaunumiem mūsu Facebook lapā